Building Expert SIA ir dinamisks un augošs uzņēmums, kas nodarbojas ar savrupmāju būvniecību Latvijā un Eiropā.
 
Mūsu būvniecības darbi atbilst augstākajām kvalitātes standartiem un atbilst projekta un klienta prasībām, turklāt strādājam tā, lai iekļautos projekta izpildes termiņos un plānotajās izmaksās.
 
Mūsu komanda sastāv no augsti kvalificētiem, godprātīgiem speciālistiem, kuriem ir vairāk nekā 20 gadu būvniecības pieredze. Mūsu speciālisti ir mūsu uzņēmuma lepnums, tie izceļas ar apkalpošanas kultūru, izglītības un pieredzes līmeni.
 
Building Expert SIA kā savu primāro mērķi ir izvirzījuši nodrošināt augstu kvalitāti un klientu apmierinātību kā arī māju būvniecību atbilstoši būvprojektam.
Galvenie iemesli, kādēļ mūsu klienti izvēlas sadarboties ar mums:
 
Individuālā pieeja katram klientam – Izprotot klienta vēlmes un vajadzības, mēs piedāvājam individuālus risinājumus;

Pieredze – Mūsu augsti kvalificētiem speciālistiem vairāk kā 20 gadu pieredze māju projektēšanā un būvniecībā, Latvijā un Eiropā;

Garantija – Visiem bloku māju celtniecība izmantotajiem materiāliem ir vismaz 2 gadu garantija;

Kvalitāte – Visi bloku māju celtniecības posmi noris atbilstoši saskaņotajam būvprojektam.
 
Augstas kvalitātes materiāli – Māju būvniecībā tiek izmantoti sertificēti, ekoloģiski augstas kvalitātes materiāli, kas ir piemēroti Latvijas klimata apstākļiem;
 
Izdevīgi norēķinu nosacījumi – Mūsu speciālists piedāvās atbilstoši Jūsu iespējām izdevīgākos finansēšanas nosacījumus. Ir pieejami arī nebanku finansēšanas veidi. Ar mūsu darbiem un klientu atsauksmēm Jūs varat iepazīties sadaļā “PORTFOLIO”.
 
Mūsu pieredzējušie speciāli labprāt sniegs Jums bezmaksas konsultāciju un padomu visos māju celtniecības posmos. Konsultācijai varat pieteikties zvanot pa tālr. +371 25662310, rakstot uz e-pastu: info.buildingexpert@gmail.com vai aizpildot PIETEIKUMU ANKETU.